درباره ما

معرفی

داروخانه اینترنتی داروتامین وابسته به داروخانه شبانه روزی دکتر گیتی نورد می باشد که در شهر تهران و در خیابان سهروردی جنوبی واقع شده است. داروخانه شبانه روزی دکتر گیتی نورد علاوه بر سابقه طولانی و خوش نامی میان مردم و مشتریان خود ، توانسته با ارائه خدمات با کیفیت بالا و هزینه کم، پیروی از قوانین و آیین نامه های سازمان غذا و دارو، تضمین اصالت کالا، مشاوره های علمی و دقیق و برخورد حرفه ای پرسنل مجموعه، به عنوان داروخانه منتخب از طرف وزارت بهداشت و آموزش پزشکی برگزیده شود.

داروخانه شبانه روزی دکتر گیتی نورد متشکل از تیمی مجرب با ارتباطات گسترده با سایر داروخانه های سراسر کشور می باشد که علاوه بر شناخت و تامین نیازهای همه مشتریان خود توانایی راهنمایی آنها چه از نظر علمی و چه تامین محصولات غیردارویی را در سطح کشور دارد.

همانطور که تاسیس داروخانه شبانه روزی دکتر گیتی نورد تنها در راستای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی و دارویی نبوده است؛ داروتامین نیز هدف اصلی خود را افزایش آگاهی شما هموطنان عزیز در سراسر دنیا از مباحث کاربردی دارویی، پزشکی، آرایشی و علوم تغذیه قرار داده است که به صورت محتوای متنی و تصویری و شنیداری توسط تیم تولید محتوا (شامل پزشکان متخصص، متخصص تغذیه و تیمی از داروسازان جوان) در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر تیم تولید محتوا، تیم قدرتمند فروش و پشتیبانی ۲۴ ساعته داروخانه آنلاین داروتامین در خدمت شما هموطن گرامی می باشند تا در صورت بروز هرگونه مشکل در مسیر ثبت نام در سایت تا دریافت محصول توسط شما ،پاسخگوی شما و در کنار شما باشند.

خدمات داروتامین

جلب رضایت حداکثری مراجعین و بازدیدکنندگان با تلاش حداکثری، رفتار صحیح و صادقانه، با درک کامل از نیازها و خواسته های آنها و با کمک استفاده از متخصصین حوزه پزشکی از جمله پزشکان متخصص، داروسازان، متخصصین تغذیه و رژیم درمانی و.... هدف اصلی داروتامین میباشد.

مشاوره رایگان در امور دارویی، پزشکی، بهداشتی، تغذیه و رژیم غذایی ، ارائه آموزش های رایگان مفاهیم پزشکی، دارویی، زیبایی، بهداشتی و تغذیه برای تمامی افراد جامعه و متخصصین حوزه سلامت و بهداشت، فراهم سازی شرایط خرید راحت، مطمئن و ارزان انواع مکمل های دارویی و غذایی و ویتامین های موجود در داروخانه، مکمل های بدن سازی، تجهیزات ارتوپدی، لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی از دیگر داروتامین میباشد

از جمله ویژگی های اختصاصی داروتامین

همراهی پزشکان متخصص و داروسازان شاخص و دلسوز و متخصصین تغذیه و امکان مشاوره رایگان با آنها ، ارائه مشخصات کامل محصولات (نحوه مصرف، موارد مصرف، مواد تشکیل دهنده، کشور سازنده و ...) و نقد و بررسی کامل آنها، امکان مقایسه کاربردی تمام محصولات، امکان درج نظرات و پیشنهادات مشتریان در ذیل هر محصول،ارائه تاریخ انقضا دقیق تمامی محصولات،ارائه آموزش های رایگان به صورت صوتی و تصویری در قالب پادکست و ویدئو،  ارسال دقیق، سریع، صحیح و رایگان محصولات، پشتیبانی ۷ روز در هفته و ۲۴ ساعته و تضمین اصالت کالا از ویژگی های اختصاصی داروتامین میباشد

آنچه در داروتامین می یابید

 

در هر مرحله از بازدیدتان از داروخانه اینترنتی داروتامین، در کنارتان  و در دسترس شما هستیم و پاسخگوی شما خواهیم بود. ارزش منحصر به فرد و هدف کلی ما احترام متقابل بین ما و شما و حس آشناپنداری با خانواده داروتامین می باشد.

داروتامین، آشنای تو پشت پیشخوان